• Šport a my

• Dňa 22.5. nás poctil svojou návštevou boxer Dominik Kaľavský. Deťom v ŠKD v Modre priblížil ako vyzerá taký tréning boxu. Spoločne sa rozcvičili, dali priateľský sparing a na záver súťažili o tričko od Dominika. Takto príjemne sme strávili upršaný deň.

• Pre mamičku

• Deti zo školského klubu v Pezinku, potešili svoje mamičky krásnymi kvietkami a taktiež siali bylinky do veselých pohárikov.

• IŠLO VAJCE NA VANDROVKU

• IŠLO VAJCE NA VANDROVKU, takýto názov mala zábavná aktivita pre deti zo školského klubu v Modre. Ich úlohou bolo uhádnuť hlavné postavy obľúbených rozprávok. Na konci boli deti odmenené malou sladkou odmenou a veľkou pochvalou. Opäť sme zažili krásne popoludnie.

vychovávateľky: Polanská, Kaľavská

• Florbal 2019

• 26.4.2019 Spojená škola Pezinok v spolupráci so Špeciálnymi olympiádami Slovensko organizovala Majstrovstvá Slovenska špeciálnych základných škôl vo florbale.

Majstrovstvá, ktoré prebiehali v športovej hale v Modre otvorila pani riaditeľka školy Mgr. G. Kováčová a za ŠOS športová riaditeľka Mgr. J. Gantnerová. Na turnaji sme privítali tímy a športové družstvá z Bratislavy, Bytče, Námestova, Považskej Bystrice, Prešova, Rožňavy a Spišskej Novej Vsi. Na priebeh zápasov dohliadali profesionálni rozhodcovia a pri organizácii turnaja okrem pedagogických zamestnancov, aktivistov ŠOS, dobrovoľne pomáhali aj študenti z gymnázia v Modre.

Prvé miesto získali žiaci zo Spišskej Novej Vsi, druhé miesto patrí žiakom zo Spojenej školy Pezinok a bronzové medaile si odniesli hráči z Bytče.